top of page

Neler Yapıyoruz ?

         Keşif ve Projelendirme

                Binalarınız henüz proje aşamasındayken bize ulaşmanız durumunda , mekanik ve elektrik projelerinizi  uzman kadromuz ve tecrübeli ekibimiz ile değerlendirerek otomasyon projenizi hazırlıyoruz. Böylece tüm disiplinleri uyum içinde çalışan eksiksiz bir sistem kurabiliyoruz. Eğer mevcut binanızda otomasyon sisteminiz yoksa, ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti veriyoruz.

        Malzeme Temini

               Bina ve Sisteminizle ilgili tüm malzeme , pano ve sensör ihtiyaçlarınızı kendi stoklarımızdan veya distribitör ana firmamızdan temin edip , size ulaştırıyoruz.

                  Uygulama ve Montaj

                Binanızla ilgili nokta listelerini, kablo listelerini, saha elemanlarının montajını, kablolama için etketleme ve süpervizörlük hizmetini , MCC ve DDC panolarının proje ve imalatlarını  uzman ekiplerimizce yapıyor , siz proje ortaklarımıza anahtar teslim hizmet sunuyoruz. 

       

        Programlama , Devreye Alma ve Dökümantasyon

               Montaj ve bağlantıları tamamlanan sistemin kablo ve nokta testlerini yapıyor, tüm cihazların mekanik yada elektrik senaryolar kapsamında performanslarını ölçerek dökümante  ediyoruz. Proje kapsamında yapılan tüm proje ve test formlarını asbuilt dosya klasörü içine ve elektronik ortamda teslim ediyoruz. 

        Teknik Servis ve Sözleşmeli Bakım

                Binanızdaki otomasyon sisteminin tesliminden sonra, sistemin sürekli güncellenmesi ve gelişen teknoloji ile birikte gelişimine devam etmesi için periyodik bakim hizmeti vermekteyiz.

    

bottom of page