top of page

HAKKIMIZDA

             2004 yılında Otto Mühendislik olarak H. Ozlem Değirmenci tarafından kurulan firmamız,  2005 yılında Özlem ve Duyşen Değirmenci tarafından Otto Otomasyon Ltd Stı olarak yeni bir yapılanmaya giderek , bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etti.

                 İlk yıllarında klima santrallerine konvansiyonel otomatik kontrol  sistemleri  kurarak tecrübe kazanan firmamız , Ege Bölgesinde mekanik taahhüt firmalarının çözüm ortağı olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. 2006 , 2007 ve takip eden yıllarda tecrübesini  genişleterek konvansiyonel referanslarına Bina Otomasyonu Sistemleri referanslarını eklemeye başlamıştır. 2010 yılında 50 nin üzerinde alışveriş merkezi bina otomasyonu referansına sahip olan Otto Otomasyon , iki makina mühendisinin kurduğu küçük bir aile şirketinden , tüm ülkeye hizmet veren büyük bir şirket olma yolunda ilerlemeye devam etti.

          Aldığı tüm işleri kendi özkaynaklarıyla ve kendi saha ekipleriyle tamamlayan Otto Otomasyon 2012 yılına gelindiğinde alışveriş merkezi referanslarına hastane ve ameliyathane referanslarını da ekleyerek , HVAC kontrolü ve mahal şartlandırması konusunda bölgesinde ve ülkede tanınmış oldu. Ülkemizin en buyuk laboratuvar projelerinden olan 9 Eylül Üniversitesi Narlıdere  kampüsünde bulunan İBG ( İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi ) projesini  tamamlayıp teslim eden firmamız, konusundaki uzmanlığını kanıtlamış oldu. İlerleyen yıllarda uzmanlıklarını genişleten firmamız  , havalandırma, aydınlatma , cctv, yangın algılama ve kartlı geçiş uygulamalarını tek çatı altında toplayarak anahtar teslim  - Akıllı Bina - uygulamaları yapabilir duruma gelmiştir.

              Kuruluş amacı güvenilir bir marka olmak ve müşterilerine sürekli , güvenilir bir partner olarak anahtar teslim hizmet sağlamak olan firmamız, günümüzde konusunda uzmanlaşmış muhendis ve teknisyenleri ile ülkede ve bölgesinde adres olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

YÖNETİM EKİBİMİZ

H. Özlem Değirmenci
Duysen Değirmenci
Necati Salık
Cemal Akgül

Genel Müdür

Genel Md. Yrd.

Teklif-Proje Yöneticisi

Saha-Proje Yöneticisi

bottom of page